Volejte od 8 do 20 h
702 308 025

Nabídka služeb

Laktační poradenství

Poskytují poradenství při kojení miminek i batolat.
Ať už řešíte problém, že vaše miminko nepřijímá dost mléka, nebo je pro vás kojení bolestivé, případně řešíte retenci prsou nebo opakující se záněty, neváhejte se ozvat. Moje služby vám zpětně proplatí většina zdravotních pojišťoven.
Mohu vám pomoci s alternativním dokrmem, tedy bez použití lahve, tak aby nebylo ohroženo další kojení vašeho děťátka.

Neváhejte si zavolat o radu i přímo z porodnice. Budu se snažit pomoci alespoň po telefonu a do poradny můžete přijet, až vás propustí domů.

Výživové poradenství kojenců, batolat i starších dětí

výživa dětíKromě laktačního poradenství se věnuji také výživě dětí od 4 či 6 měsíců, tedy zavádění příkrmů. Konzultace ale poskytuji také v případě starších dětí ať už kojených či nekojených od 1 roku a dále.
Pokud už své dítě nekojíte, je možné od 6. měsíce věku možné odbourávat postupně dokrm umělým mlékem pomocí tzv. vysokokalorických příkrmů, tedy aby bylo vaše děťátko krmeno přednostně normální čerstvou stravou tak, jak to doporučuje Světová zdravotnická organizace.

Ceny za výživové poradenství dětí platí pro děti do 15 let.

Půjčovna šátků a nosítek

nošení dětíKojení jednoduše lépe funguje, když se děti nosí a to díky zvýšenému kontaktu matky a dítěte. Pokud si ale nošením dětí nejste jisti, nemusí být jednoduché rozhodnutí pro koupi nosítka či šátku, protože jde často o dost velkou investici. V půjčovně si můžete půjčit šátek či nosítko na týden a zjistit, jestli je to pro vás a vaše děťátko to pravé.
Pokud se bojíte šátkování, protože si nejste jisti, zda byste miminko dokázali dobře uvázat, poskytuji i poradenství při nošení. Mohu vám pomoci i s úvazem, při kterém se dobře kojí, tzv. kojoúvazem.

Půjčovna šátků a nosítek je to sice skromná, ale snažila jsem se sortimentem pokrýt všechny nejčastější typy a velikosti šátků i nosítek.